lek. dent. Dawid Pisuk

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Pasjonat stomatologii estetycznej opartej na rekonstrukcjach kompozytowych. W codziennej praktyce lekarskiej kładzie szczególny nacisk na pełną diagnostykę pacjenta i ułożenie szczegółowego planu leczenia w oparciu o nowoczesne metody diagnostyczne, w tym CBCT stanowiące podstawę pracy.

Corocznie uczy zaawansowanej techniki warstwowej na poziomie master najzdolniejszych studentów Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Przygotowuje ich w ten sposób do międzynarodowego prestiżowego konkursu Jules Allemand Trophy, którego jest ogólnopolskim finalistą.

Prowadził w 2016 prezentację przypadków klinicznych na konferencji Art Of Composite, organizowanej przez MicerDENT w Warszawie.

W 2017 był członkiem międzynarodowego komitetu organizacyjnego JAT we Włoszech, w Cheti.

Częsty uczestnik szkoleń z zakresu Stomatologii Estetycznej, Protetyki stomatologicznej i Periodontologii. Regularnie bierze udział w konferencjach w całej Polsce stale się dokształcając.

Mimo młodego wieku regularnie publikuje przypadki rekonstrukcji kompozytowych w odcinku przednim i bocznym u pacjentów, jak i foto instruktarzy technik warstwowych na otwartej grupie Style Italiano w internecie, zyskując uznanie lekarzy z całego świata.

Od 2018 członek DGOI (German Society of Oral Implantology) i Dental Master Group. Często uczestniczę w szkoleniach z zakresu Stomatologii Estetycznej, Stomatologii Zachowawczej, Protetyki stomatologicznej, Periodontologii i Implantologii. Regularnie biorę udział w kursach i konferencjach stale się dokształcając. Skończyłem cykl Curriculum Implantologicznego DSI, także pozyskuję wiedzę i umiejętności od lat z tego zakresu pod pilnym okiem dr. Ewy Ignaczak. W chwilach wytchnienia oddaję się pasji, jaką jest górska jazda na rowerze, rysowanie, malowanie i inna twórczość.

Wykładowca na V edycji konferencji Art of Composite 2018